Туристическо дружество "СЪРНЕНА ГОРА" Стара Загора

Форум на кпубовете на ТД Сърнена Гора
Дата и час: Вто Юни 16, 2026 11:56 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 13 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Дек 26, 2012 11:59 am 
Offline

Регистриран на: Вто Юли 20, 2010 9:53 am
Мнения: 40
Първата 2-дневна провява от календарния план за 2013г.
12.01 - Ст.Загора - х.Бузлуджа - х.Българка/н/
13.01 - х.Българка - гр.Плачковци
Ръководител- Енчо Станев 0888337478,водач - Денчо Колев.
Записване до 07.01.2013г.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 28, 2012 1:12 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Май 20, 2010 8:36 am
Мнения: 151
Ее,тоз път дойде оня път дето-"друг път- по другия път"...ше земем да дойдем тоз път-дано не стане като оня път :lol: ама пак ше искаме да продължим траверса по оня път-като миналия път :evil:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Дек 30, 2012 2:46 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Май 19, 2010 11:04 am
Мнения: 1034
Към хижа "Българка" :geek:


Прикачени файлове:
1567.jpg
1567.jpg [ 26.3 KiB | Прегледано 19630 пъти ]
Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Яну 10, 2013 9:48 am 
Offline

Регистриран на: Чет Май 20, 2010 8:36 am
Мнения: 151
Има ли вече развитие по темата-че гризем напрегнато и притиснено нокти...да острим ли котки,пикели и щеки??Снегоходките трябва да минат на стенд и преден мост... :?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Яну 14, 2013 12:13 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Май 18, 2010 4:44 pm
Мнения: 18
Проявата беше много добре организирана от Денчо Колев и Енчо Станев. Част от групата беше извозена с микробус до Бузлуджа и оттам през Бедеците направи прехода до х.Българка. Другата част дойде на хижата от Кръстец. На втория ден цялата група слезе в гр.Плачковци през Стоевци.
За първи път използвах снегоходки и мога да кажа, че те са изключително необходими за преходи в снежни условия, тъй като облекчават и ускоряват значително придвижването. Би било много хубаво повече хора да ги ползват, вместо да затъват дълбоко в снега. Чудесно ще бъде ръководството на клуба да закупи десетина оборотни чифта, които да се използват от желаещите.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 15, 2013 12:28 am 
Offline

Регистриран на: Пон Ное 15, 2010 11:15 am
Мнения: 24
Първата проява премина при добра организация,дисциплинирано и отговорно поведение на всички участници в похода при зимни условия.Събота - истински зимен ден в Балкана /Стара планина/ сняг,вятър,мъгла и затъване до кръста. Неделя - прекрасен зимен ден,слънце,синьо небе,невероятна панорама.Нека, всички прояви на клуб по пешеходен туризъм през годината,преминават така успешно.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Яну 17, 2013 10:20 am 
Offline

Регистриран на: Сря Май 19, 2010 11:04 am
Мнения: 1034
Малко фотоси от проявата от моя милост-първата е от село Борущица на път за гара Кръстец


Прикачени файлове:
582484_10200267324196071_788797781_n.jpg
582484_10200267324196071_788797781_n.jpg [ 109.75 KiB | Прегледано 19313 пъти ]
Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Яну 17, 2013 10:21 am 
Offline

Регистриран на: Сря Май 19, 2010 11:04 am
Мнения: 1034
Групата е на гара Кръстец


Прикачени файлове:
321051_10200267326036117_1592497576_n.jpg
321051_10200267326036117_1592497576_n.jpg [ 86.98 KiB | Прегледано 19313 пъти ]
Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Яну 17, 2013 10:21 am 
Offline

Регистриран на: Сря Май 19, 2010 11:04 am
Мнения: 1034
Доста снежец имаше по пътя към хижа "Българка", но бе поочистено от тежък багер...


Прикачени файлове:
734327_10200267332236272_1472356194_n.jpg
734327_10200267332236272_1472356194_n.jpg [ 208.86 KiB | Прегледано 19313 пъти ]
Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Яну 17, 2013 10:22 am 
Offline

Регистриран на: Сря Май 19, 2010 11:04 am
Мнения: 1034
Хижата към 15 часа на 12 януари


Прикачени файлове:
481336_10200267336636382_315920237_n.jpg
481336_10200267336636382_315920237_n.jpg [ 154.93 KiB | Прегледано 19313 пъти ]
Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 13 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com