Туристическо дружество "СЪРНЕНА ГОРА" Стара Загора

Форум на кпубовете на ТД Сърнена Гора
Дата и час: Вто Юни 16, 2026 11:55 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 9 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Дек 30, 2012 11:59 am 
Offline

Регистриран на: Сря Май 19, 2010 11:04 am
Мнения: 1034
Еднодневен в Стара планина - вр.Саръ Яр - водач Ради Бойчев


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 08, 2013 2:18 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Май 19, 2010 11:04 am
Мнения: 1034
Качвам снимки от водача Ради Бойчев


Прикачени файлове:
007.jpg
007.jpg [ 142.86 KiB | Прегледано 17181 пъти ]
Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 08, 2013 2:18 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Май 19, 2010 11:04 am
Мнения: 1034
И още


Прикачени файлове:
001.jpg
001.jpg [ 115.73 KiB | Прегледано 17180 пъти ]
Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 08, 2013 2:19 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Май 19, 2010 11:04 am
Мнения: 1034
Любо Банков и Ради Бойчев


Прикачени файлове:
002.jpg
002.jpg [ 71.98 KiB | Прегледано 17179 пъти ]
Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 08, 2013 2:20 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Май 19, 2010 11:04 am
Мнения: 1034
Перфектно снежно време


Прикачени файлове:
003.jpg
003.jpg [ 45.12 KiB | Прегледано 17178 пъти ]
Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 08, 2013 2:20 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Май 19, 2010 11:04 am
Мнения: 1034
На върха


Прикачени файлове:
004.jpg
004.jpg [ 43.81 KiB | Прегледано 17177 пъти ]
Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 08, 2013 2:21 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Май 19, 2010 11:04 am
Мнения: 1034
На заслона


Прикачени файлове:
005.jpg
005.jpg [ 99.74 KiB | Прегледано 17177 пъти ]
Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Яну 08, 2013 2:21 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Май 19, 2010 11:04 am
Мнения: 1034
Към Енина


Прикачени файлове:
006.jpg
006.jpg [ 73.81 KiB | Прегледано 17176 пъти ]
Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Яну 09, 2013 9:51 am 
Offline

Регистриран на: Чет Май 20, 2010 8:36 am
Мнения: 151
Уха-затрупало ми е "почивната станция" :D още половин метър и ще става за ходене и бедстване... :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 9 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com