Туристическо дружество "СЪРНЕНА ГОРА" Стара Загора

Форум на кпубовете на ТД Сърнена Гора
Дата и час: Сря Юни 17, 2026 12:13 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Яну 22, 2013 10:24 am 
Offline

Регистриран на: Сря Май 19, 2010 11:04 am
Мнения: 1034
Зимен празник на ТД "Сърнена гора" на спирка Бъзовец в Стара планина! Пътуване с влака 7,15 часа от гара Стара Загора до гара Кръстец или гара Бъзовец според предпочитанията.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com